87. redni letni občni zbor PGD Dob pri Šentvidu, 11.02.2017

IMG_2049Občni zbor, so kot je zdaj že več let v navadi, pričeli pevci MoPZ Dob.

Poleg članov društva so se občnega zbora udeležili tudi predstavniki GZ Ivančna Gorica, gostje iz PGD Sobrače ter naši prijatelji gasilci iz Brođanov pri Karlovcu.

Z minuto molka smo se poklonili spominu kar trem preminulim članom društva Jožefi Kralj, Janezu Petku in Ferdinandu Zajcu in nadaljevali s posameznimi poročili in predstavili plan za tekoče leto. V svoje vrste smo sprejeli kar štiri nove člane. Zaradi odstopa starega predsednika, smo izvolili novega predsednika, ter podelili napredovanja in odlikovanja.

Po uradnem delu občnega zbora je sledil še družabni del večera, za katerega so se še posebej potrudile naše članice s sladkimi dobrotami.

Kaj smo poudarili o predstavitvi leta 2016 si lahko ogledate v priloženem gradivu, glavna naloga našega društva za leto 2017 pa je sodelovanje pri izgradnji igrišča na prostoru za gasilnim domom ter urediti vse potrebno za podpis listine o pobratenju z gasilci iz Brođanov, za kar smo sklep sprejeli na OZ.

Predstavitev:

[Not a valid template]